Платформи

NetHunt

CRM Українські Опис
NetHunt — це потужна і надійна CRM-система для B2B компаній. NetHunt CRM допомагає бізнесам будь-яких калібрів ефективно організовувати клієнтську базу, відстежувати прогрес продажу та ключові показники, вести звітність, збирати заявки з різноманітних каналів в одному вікні та автоматизовувати бізнес-процеси.

Завдяки широкому функціоналу NetHunt CRM, розбудовувати міцні відносини з лідами та клієнтами стає легко. Як результат, користувачі системи закривають більше угод та роблять це швидше, насолоджуються кращим рівнем задоволеності клієнтів, їхнім довшим утриманням та, відповідно, більшим прибутком.

Абсолютно весь функціонал системи доступний із вашої поштової скриньки Gmail. Таким чином, вам не треба витрачати час на те, щоб переключатися між вкладками, щоб занотувати чи освіжити деталі спілкування із клієнтами. Вся необхідна інформація завжди буде перед очима, а система попіклується про те, щоб всі без виключення вхідні та вихідні повідомлення автоматично підтягувалися в картку клієнта.

NetHunt CRM пропонує пряму інтеграцію із цілою низкою популярних серед українських бізнесів сервісів: Google Workspace, телефонія (Binotel, Ringostat, Stream Telecom), LinkedIn, Intercom, Looker Studio (Google Data Studio) та різноманітними месенджерами.

Окрім того, NetHunt CRM можна додатково підключити до тисяч інших інструментів за допомогою Zapier, Apiant (HIP) або Make (колішній Integromat).

Втім, є висока вірогідність того, що вам не доведеться підключати сторонні сервіси, адже NetHunt CRM пропонує чимало функцій всередині системи. Серед основних можна виділити наступні…

  • Зручна організація бази даних клієнтів, сегментація;
  • Воронка продажів, можливість побудувати декілька воронок продажу;
  • Зберігання різних типів даних про клієнтів в картці: листи, записи дзвінків, рахунки, документи та історія контакту;
  • Налаштування персоналізованих та масових розсилок;
  • Таск-менеджер;
  • Автоматизація процесів: від створення картки клієнта до розподілу лідів між менеджерами та їхнього сповіщення про зміни у воронці;
  • Відстеження активності цілих відділів та кожного співробітника окремо;
  • Відстеження показників продажу та ефективності кожного співробітника;
  • Контроль продажів на всіх стадіях: від ліда до закриття угоди;
  • Інструменти для спільної роботи між відділами.

Нарешті, із NetHunt CRM, ви можете впевнені, що дані вашої компанії знаходяться у надійних руках. Щороку починаючи з 2019, NetHunt CRM проходить сертифікацію від Google.